Witamy na pokładzie!

Informujemy, że w Praktyce rozpoczęła pracę nowa położna- Magdalena Stefańska, która doświadczenie zawodowe zdobywa również w Oddziale ginekologiczno- położniczym w Miliczu.
Każda kobieta od 21 tygodnia ciąży do terminu rozwiązania może spotkać się (1-2 x tygodniu) z położną w ramach edukacji przedporodowej. Na wizytach kobieta ciężarna może porozmawiać z położną na interesujący bądź nurtujący ją temat. Może pytać o wszystko. Jeśli nie ma pytań ? położna wyedukuje ją w wybranym przez siebie temacie, adekwatnym do stanu kobiety ciężarnej tj. odpowiednio do wieku ciążowego i indywidualnej sytuacji kobiety ciężarnej.
Po porodzie położna wizytuje matkę z dzieckiem cztery razy, pomagając i sprawdzając stan zdrowia dziecka do drugiego miesiąca życia.
Warto już w okresie ciąży konsultować się z położną- dzięki temu przed porodem będzie szansa poznania jej, co ułatwi późniejszy kontakt i zadawanie niekiedy trudnych pytań.
W razie pytań,problemów lub chęci umówienia się na wizytę przedporodową/ patronażową, pani Magda pozostaje do dyspozycji codziennie pod numerem telefonu 533 323 580. Można również spotkać się z nią w Ośrodku w każdy czwartek w godzinach od 12.00 do 16.00